window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-177829905-1');

Šabloon Maroko klassika

10.2816.28

2 laos

Šabloon Maroko klassika sobib suurepäraselt aktsentseina kaunistamiseks elutoas, magamistoas või vannitoas. Märgade alade jaoks kasutage paremat tulemuse säilitamiseks spetsiaalset värvi. Šablooni jaoks kasutatud mülaarne materjal on pestav, korduvkasutatav, mis võimaldab teil kujuga pikka aega katsetada. Trafarett on kasutuses tõesti lõbus ja lihtne ning saate sadadele kodukaunistamise projektidele lisada hämmastavaid efekte. 1 – paigaldage šabloon: šablooni hoidmiseks kasutage madala kleepuvusega teipi või pihustusliimi 2 – värvige šabloon: sõltuvalt projektist või eelistustest võite šablooni värvimiseks kasutada šabloonipintslit, tihedat vahurulli või pihustusvärvi. 3 – korrake šablooni: korrake mustrit või motiivi ikka ja jälle. Kui olete lõpetanud, saab veepõhiseid värve šabloonilt leotada / pesta ja seejärel edaspidiseks kasutamiseks kindlas kohas hoida. Peamine näpunäide: ärge kasutage liiga palju värvi! See põhjustab värvi sattumist šablooni alla ja laigulisi servi.

  • Mülaar materjal on korduvkasutatav.
  • Šabloon on kulutõhusam kui tapeet, kleebised või kunstlik kaunistamine.
  • Valige mõni värv, mida soovite oma kujundusega ideaalselt sobitada.

Tootekood: 15 Kategooriad: , Sildid: ,

Kirjeldus

Šabloon Maroko klassika

Muutke oma ruum ilusaks ja ainulaadseks

Šabloon Maroko klassika sobib suurepäraselt aktsentseina kaunistamiseks elutoas, magamistoas või vannitoas. Märgade alade jaoks kasutage paremat tulemuse säilitamiseks spetsiaalset värvi. Šablooni jaoks kasutatud mülaarne materjal on pestav, korduvkasutatav, mis võimaldab teil kujuga pikka aega katsetada.

Lisainformatsioon

Mõõtmed 297 × 297 mm
Materjal

Mõõt

,

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Go to Top